שוחררה גרסה 7.2.2055.0 של ESET Endpoint Security ושל ESET Endpoint Antivirus.
בגרסה החדשה מספר שינויים:

 • חדש: מודול Machine Learning. יכולת זיהוי מקומית עבור איומים, נוזקות ווירוסים מתוך למידה התנהגותית של איומים קודמים ויכולת מתקדמת לזהות איומים חדשים שטרם נצפו בעבר.
  הגדרת הפוליסי מתחלקת ל - Reporting & Protection.
  Reporting - יגדיל את רמת הזיהויים לקבצים, אך הגדרה גבוהה יותר עלולה לגרום ליותר False Positives. הגדרה זו אינה אחראית לניקוי האיומים אלא רק על התראתם למשתמש ולמנהל הרשת.
  Protection - הגדרה זו אחראית לביצוע פעולות הטיפול והניקוי לאיומים. הגדרה זו חוברת להגדרת Reporting ומנקה רק התראות התואמות לדרגת ה - Protection.
  לדוגמא, הגדרת Reporting על Aggressive ביחד עם הגדרת Protection על Cautious תתריע על יותר איומים, אך תטפל רק באיומים שזוהו בדרגת Cautious.
  אנחנו ממליצים להשאיר את Reporting & Protection על Balanced.4
 • חדש: ללקוחות בעלי רישיון EDTD, נוספת היכולת לעצור זמנית הרצה של קבצים שירדו מדפדפן אינטרנט או מתוכנות דוא"ל, עד לסיום סריקת הקובץ על ידי מנגנון ה-EDTD.
 • שופר: מנגנון אנטי-פישינג - משופר ביכולת הגנה נגד Homoglyphs, בהן התוקף מנסה להטעות את המשתמשים על ידי החלפת תווים בכתובות בתווים שונים אך דומים:
  2
 • שופר: מספר שינויים במהלך תהליך שדרוג מוצר Endpoint מגרסאות קודמות כדי להפחית ככל הניתן שגיאות פוטנציאליות בזמן השדרוג.
 • שונה: שליטה מרכזית בהתראות אינטראקטיביות המופיעות למשתמש, המאפשרת הגדרת פעולה אוטומטית לביצוע להתראות הרלוונטיות.
  5