rssyoutubefg

ESET Dynamic Threat Defense

חדש! טכנולוגיית Sandbox מבוססת ענן 

 

למחירי השקה מיוחדים

eset-dynamic-endpoint-protection-hero.png
זיהוי והגנה מפני מתקפות zero-day

זיהוי והגנה מפני מתקפות zero-day

זיהוי מתקדם של איומים מתוחכמים

זיהוי מתקדם של איומים מתוחכמים

הגנה מפני מתקפות ממוקדות

הגנה מפני מתקפות ממוקדות

הגנה מפני מתקפות כופר

הגנה מפני מתקפות כופר

למה ESET Dynamic Threat Defense?

מתקפות הכופר ממשיכות להוות איום משמעותי עבור ארגונים, הארגון יכול ליישם אמצעים תגובתיים למזעור הנזק ולמניעת הישנות המתקפות. עם זאת, הדבר אינו מגן עליהם מפני המתקפה הבאה, ועשוי לשמש כווקטור נוסף למתקפה חדשה.

הפתרון החדש מיועד לארגונים עם מעל 100 משתמשים ומספק שכבת הגנה נוספת מחוץ לרשת הארגון כדי למנוע כל אפשרות להרצת כופר בארגון, באמצעות שימוש בטכנולוגיית sandbox מבוססת ענן לזיהוי סוגים חדשים של איומים שטרם נצפו בעבר (zero-day). המערכת ניגשת לבחינת דרך פעולתו של האיום הפוטנציאלי וקובעת האם פעילות מסוימת מהווה מתקפה ממוקדת, איום מתמשך ומתקדם, או פעילות בלתי-מזיקה.

ESET Dynamic Threat Defense כולל:

שירות מנוהל באופן מרכזי

ESET Security Management Center פשוט לשימוש וידידותי. ניתן לצפות בזמן אמת באיומים שנשלחו לענן, נדגמו, נבדקו והממצאים שהתגלו.
שיקוף ממצאים מלא - כל דגימה המנותחת, נרשמת במסוף מרכז ניהול האבטחה של המערכת בצירוף נתונים שונים אודות הדגימה עצמה ומקורה. כל המידע מוצג בצורה נוחה וידידותית למשתמש.

הגנה על תחנות הקצה בארגון

ESET endpoint protection הדור החדש של מוצרי ההגנה על תחנות הקצה כולל שילוב עוצמתי של מניעת הידבקות בנוזקות ותוכנות כופר. יישום הטכנולוגיה הרב שכבתית הכוללת שימוש בmachine learning, זיהוי על פי התנהגות, ביג דאטה ומומחיות טכנולוגית.

אנליזה ותחקור מבוססי ענן

ESET Dynamic Threat Defense מספק הגנה רב שכבתית, המערכת עושה שימוש ב-3 מודלים שונים של machine learning. לאחר מכן, המערכת מריצה את הדגימה בתוך sandbox המדמה התנהגות משתמש, לאחר מכן ניתוח ההתנהגות של הדגימה נבדק למול נתוני התנהגות היסטוריים. לסיום, מנוע הסריקה סורק, מנתח את הדגימה לעומק במטרה למצוא ממצאים חשודים.

היתרונות של ESET Dynamic Threat Defense

צמצום מתקפות Zero day

מתקפות ואיומים חדשים משתכללים ונוצרים בכל עת. הדרכים הנפוצות ביותר להדביק ארגונים היא דרך קישור או קובץ נגוע. המערכת מזהה ובודקת לעומק קבצים חשודים לפני שהם מגיעים לרשת הארגונית וחוסמת במידת הצורך.

לא נדרשת התקנה

לאחר ההכנה הראשונית הנדרשת, לא נדרשת פעולה מצד מנהל המערכת או המשתמש. ה-sandbox בענן מקבל באופן אוטומטי דגימות חשודות וקובע באופן אוטומטי האם דגימה מסוימת היא טובה, רעה או בלתי ידועה.

הגנה על הדואר בארגון

המערכת מתממשקת לרכיב הגנה על הדואר בארגון של ESET ומבטיחה שמיילים זדוניים לא יישלחו לארגון. כדי להבטיח המשכיות עסקית, המערכת מנתחת באופן ממוקד ומעמיק אך ורק מיילים המגיעים מחוץ לארגון. 

הגנה מכל מקום ובכל זמן

כיום, הרבה יותר מקובל מבעבר לעובדים להתחבר מחוץ לסביבה הארגונית שלהם. המערכת יכולה לנתח את הקבצים בכל מקום שבו המשתמש נמצא.
יתרון מובהק - בכל מקרה של זיהוי אלמנט זדוני, החברה כולה מוגנת באופן מיידי.

מהירות בדיקת הדגימות

ניתוח דגימות בתוך פחות מ-5 דקות! אם הדגימה נותחה בעבר, נדרשות מספר שניות בלבד עד למיגון כל ההתקנים בארגון. 

התאמה אישית לפי דרישה

אפשרות לקביעת מדיניות פרטנית לכל מחשב כדי להעניק למנהל המערכת שליטה בדגימות הנשלחות ובמה שאמור להתרחש על בסיס התוצאה המתקבלת.

שליחת דגימות לבדיקה באופן ידני

המשתמשים או מנהל המערכת יכולים לשלוח דגימות בכל עת לצורך ניתוח, התוצאות יישלחו אל מבקש ניתוח הדגימה. מנהל המערכת יוכל לראות את זהות השולח ואת התוצאות ישירות בממשק הניהול.

דוגמא לשיטת פעולה במתקפת כופר

תיאור הבעיה

מתקפות כופר בדרך כלל חודרות לארגונים באמצעות מייל שנשלח לתיבות הדואר של משתמשים בארגון.

הפתרון

V  

רכיב הגנה על תיבות הדוא"ל של ESET מעביר באופן אוטומטי הודעות דוא"ל המכילות קבצים בלתי-ידועים למערכת ESET Dynamic Threat Defense.

V  

מערכת ESET Dynamic Threat Defense מנתחת את הדגימה, ולאחר מכן שולחת את התוצאה בחזרה למערכת, לרוב בתוך פחות מ-5 דקות.

V  

אם הקובץ התגלה כזדוני, הודעת הדוא"ל המכילה את התוכן הזדוני תושמד באופן אוטומטי

V

המייל הזדוני כבר לא יגיע אל הנמען.

מעוניין לשמוע על מחירי ההשקה המיוחדים שלנו?
אנא השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אנא הזן את שמך

אנא הזן את שמך

אנא הזן כתובת דוא"ל חוקי

אנא הזן מספר טלפון מלא כולל קידומת

Please let us know your message.

קצת עלינו..


ESET היא יצרנית אבטחת המידע מס' 1 באיחוד האירופאי, הנחשבת לחלוצת תחום האנטי וירוס בעולם, עם יותר מ-100 מיליון משתמשים מוגנים ופריסה במעל ל- 200 מדיניות ברחבי העולם.


ESET מפתחת ומייצרת פתרונות הגנה המצטיניים בזיהוי ומיועדים למגזר הפרטי והעסקי כאחד וכוללים הגנה מפני ווירוסים, מתקפות מקוונות, גניבת זהויות, הגנה על תשלומים ברשת, הצפנת מידע עסקי, הקשחת תהליכי התחברות לרשת ועוד.


קומסִיקיור היא הנציגה והמפיצה הבלעדית בישראל של חברת אבטחת המידע הבינלאומית ESET - מפתחת אנטי וירוס NOD32.

 

eset logo footer© כל הזכויות שמורות לקומסקיור בע"מ 2004-2018, נציגת ESET בישראל. סימנים מסחריים אשר בשימוש באתר זה הינם סימנים מסחריים או
מותגים רשומים של ESET spol. s r.o. או ESET, LLC. כל השמות והמתוגים האחרים הם סימנים מסחריים רשומים של החברות הרשומות

עוצב ונבנה על-ידי פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום