הכירו את הגרסאות החדשות של חבילת האבטחה

ESET ישראל
13.10.15

לא רק אנטי וירוס – אבטחת תשלומים ורכישות אונליין, מנגנון הגנה מפני Botnet משופר, שכבת מגן משופרת מפני פרצות אבטחה וממשק משתמש חדש ובעברית הם רק חלק מחידושים שמחכים לכם בגרסאות החדשות של מוצרי האבטחה שלנו

היום אנחנו משיקים בישראל את הגרסאות החדשות של חבילת האבטחה ESET Smart Security והאנטי וירוס ESET NOD32 – מוצרי האבטחה המוכרים שזיכו את ESET במוניטין של פורצת דרך בתחום תעשיית האבטחה, ואנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות כדי לספר לכם על החידושים והשיפורים בגרסאות החדשות.

אבטחת תשלומים ורכישות אונליין

כמעט כולנו משתמשים היום ברשת כדי לשלם על דברים. בין אם אנחנו יוצאים למסע שופינג מקוון ברשתות האופנה השונות או בין אם אנחנו רק מזמינים כרטיסים לקולנוע. בסופו של דבר, אנחנו משתפים את פרטי כרטיס האשראי שלנו, או כל אמצעי תשלום אחר, עם אתר אינטרנט כלשהו בארץ או בעולם – ובהרבה מקרים אנחנו כלל לא בטוחים שמדובר באתר בטוח או שפרטי האשראי שלנו לא ינוצלו לרעה.

למעשה, סכומי הכסף שמתגלגלים מדי יום במרחב הווירטואלי הם בלתי נתפסים והם רק גדלים מיום ליום, ואיפה שיש הרבה כסף קרוב לוודאי שנוכל גם למצוא פושעים רבים. במרחב הווירטואלי נהוג לכנותם – האקרים. האקרים משתמשים במגוון דרכים כדי להשיג לעצמם נתח, גדול או קטן, מאותם סכומים עצומים שמועברים מדי יום באמצעות הרשת – וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

בעוד תמיד סיפקנו, ונמשיך לספק, לכם טיפים לשמירה על הפרטיות ברשת באופן כללי או בעת ביצוע רכישות מקוונות, הפעם אנחנו מציעים לכם כלי חדש שלוקח את כל נושא אבטחת התשלומים ברשת צעד אחד קדימה.

הפיצ'ר החדש בחבילת האבטחה ESET Smart Security - אבטחת תשלומים ורכישות אונליין – מספק לכם שכבת הגנה נוספת בעת ביצוע קניות מקוונות, תשלומים ברשת ובעת גלישה לאתר הבנק שלכם ומונע מהאקרים להשיג את מספר כרטיס האשראי שלכם או את שם המשתמש והסיסמה לאתר הבנק שלכם.

איך זה עובד?

מנגנון אבטחת התשלומים והרכישות אונליין מאבטח את הרכישות המקוונות שלנו באמצעות דפדפן מאובטח שמונע מהמידע הרגיש שלנו ליפול לידיים זרות ומוודא שהאתר שאנחנו מבקרים בו הוא אותנטי. בנוסף, המנגנון מצפין את המידע אשר מוקלד על ידי המשתמש באותו אתר, ובכך מונע ממידע כמו סיסמאות, שם משתמש, מספר כרטיס האשראי שלנו ונתונים נוספים להיחשף על ידי תוכנות זדוניות לתיעוד הקשות מקלדת המכונות KeyLogger.

איך משתמשים באבטחת תשלומים ורכישות אונליין?

1. לפני שאתם רוכשים פריט באינטרנט, הפעילו את אבטחת התשלומים והרכישות אונליין על ידי לחיצה על האיקון בשולחן העבודה. האיקון יופיע שם אחרי התקנת חבילת האבטחה ESET Smart Security.

version9

2. גלשו לאתר בו אתם מעוניינים לבצע את הרכישה באמצעות הדפדפן המאובטח, בצעו את הרכישה בה אתם מעוניינים ולאחר מכן חזרו לגלוש באמצעות הדפדפן הרגיל שלכם.

שימו לב, במידה ומדובר באתר הבנק שלכם, מנגנון אבטחת התשלומים והרכישות אונליין יופעל אוטומטית. לפני פתיחת עמוד הבנק בדפדפן המאובטח, תיפתח ההודעה הבאה:

version9b

 עם אבטחת התשלומים והרכישות אונליין, אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע הרגיש שלכם לא מגיע לידיהם של ההאקרים ואתם יכולים ליהנות מביצוע קניות ברשת בראש שקט.

ממשק משתמש חדש ובעברית!

ממשק המשתמש בגרסה 9 עבר מתיחת פנים משמעותית. מעבר לעיצוב המחודש והקליל יותר, נעשתה מחשבה מעמיקה על הניסוח והמונחים שנמצאים בשימוש בממשק במטרה להפוך אותו לידידותי יותר אפילו למשתמשים שאינם בקיאים במונחים טכניים מעולם המחשוב או האבטחה.

בנוסף, ממשק המשתמש החדש תומך בשפות הנכתבות מימין לשמאל, מה שאפשר לנו לוודא שבגרסה החדשה תוכלו ליהנות מתכונות האבטחה שלנו גם בעברית! כך זה נראה:version9c

 מה עוד חדש?

בנוסף לחידושים שהוזכרו למעלה, ב ESET דאגו לשיפורים נרחבים בתכונות הקיימות בחבילת האבטחה ובתוכנת האנטי וירוס. כפי שאתם ודאי יודעים, מעבר להגנה מפני תוכנות זדוניות, תוכנות האבטחה של ESETכוללות כמה שכבות הגנה נוספות כמו הגנה מפני Botnet, חסימת פרצות אבטחה, הגנה מפני נקודות-תרפה בתוכנות צד-שלישי המותקנות על המחשב ועוד. מנגנון ההגנה מפני Botnet מגן על המחשב מפני ניסיונות של האקרים להשתלט עליו מרחוק ולהפוך אותו לחלק מרשת מחשבים נגועים. האקרים עושים שימוש ברשתות מחשבים כאלו על מנת לבצע מתקפות אינטרנט על אתרים שונים, למשלוח כמויות גדולות של ספאם ועוד. מטרת חוסם פרצות האבטחה היא להגן על המחשב מפני התקפות סייבר המכוונות נגד דפדפני אינטרנט, קוראי מסמכים, תוכנות דואר אלקטרוני ועוד ותפקיד שכבת המגן נגד נקודות-תרפה היא לאתר נוזקות שמנצלות פרצות אבטחה בתוכנות צד שלישי המותקנות על המחשב – כמו תוכנת הג'אווה.

אנחנו מקווים שתיהנו מהגרסאות החדשות של חבילת האבטחה ESET Smart Security והאנטי וירוס ESET NOD32.

ניתן גם לשתף חבר >
  • הדפס
  • דוא"ל