הדפס עמוד זה
Radicati Group: חברת ESET היא "שחקנית מובילה" בשוק האבטחה

Radicati Group: חברת ESET היא "שחקנית מובילה" בשוק האבטחה

צוות ESET ישראל
25.01.16

אחרי שחברות מחקר השווקים גרטנר ו- IDC הכריזו על ESET כעל אחת מחמשת חברות האבטחה הגדולות בעולם, מגיע תורה של חברת מחקרי שוק נוספת לדרג את ESET כמובילה בשוק תוכנות האבטחה העולמי.
דו"ח נתח השוק הרבעוני של Radicati Group מדרג את מוצרי החברות השונות בהתאם לפונקציונליות המוצרים ונתח השוק של החברה. "שחקניות מובילות" זוכות להכרה כחברות המובילות את השוק, עם מוצרים בעלי בסיס גדול של לקוחות. כדי להשיג את ההכרה כ"שחקנית מובילה", על החברות לספק מוצרי אבטחה בעלי אפשרויות מתקדמות כגון מניעת אובדן מידע, הצפנה, שליטה מרחוק, תיקון באגים, סינון אתרים והגנה על התקנים ניידים.

post 206 1

"לצד הרחבת סל המוצרים שלה, הראתה ESET גידול מרשים בנתח השוק שלה" אמרה שרה רדיקטי, נשיאת Radicati Group. "פתרון ההגנה לנקודות הקצה של ESET הראו ביצועים ברמה גבוהה ואחוזי זיהוי גבוהים לצד צריכת משאבים מינימאלית – תכונות חשובות לכל עסק שרוצה להגן על עצמו".

ב- Radicati Group שיבחו גם את ה- ESET Live Grid מנגנון ההתראה המוקדמת של ESET, אשר אוסף מידע בזמן אמת במטרה לחשוף איומים חדשים ולהוסיף אותם למאגר האיומים של ESET.

"אנחנו שמחים לספק ללקוחות שלנו פתרונות אבטחה שמצד אחד יודעים "לעשות את העבודה" ולספק פתרונות אבטחה מובילים ומצד שני דואגים לשמור על צריכת משאבים מינימאלית כדי לא לפגוע בעבודה התקינה של העסק" אומר גיל נוילנדר, מנכ"לESET ישראל.

ניתן גם לשתף חבר >