הדפס עמוד זה
מבט על הטכנולוגיה - אינפוגרפיקה

מבט על הטכנולוגיה - אינפוגרפיקה

צוות ESET ישראל
13.10.15

על מנת להגן עליכם מהמגוון הרחב של האיומים באינטרנט, הוכנסו לתוכנות האבטחה של ESET מספר רב של שכבות אבטחה. הנה כמה מהעיקריות שבהן:

post 181 1

אבטחת תשלומים ורכישות אונליין
מנגנון אבטחת התשלומים והרכישות אונליין מאבטח את הרכישות המקוונות שלך באמצעות דפדפן מאובטח, ומוודא שהאתר בו אתה מבקר הוא אותנטי.

בנוסף, מנגנון אבטחת התשלומים והרכישות אונליין מצפין את המידע אשר מוקלד על ידי המשתמש באותו אתר, ובכך מונע ממידע כמו סיסמאות, שם משתמש, מספר כרטיס האשראי שלנו ונתונים נוספים להיחשף על ידי תוכנות זדוניות לתיעוד הקשות מקלדת המכונות KeyLogger.

post 181 2

חוסם פרצות אבטחה
תפקיד חוסם פרצות האבטחה הוא לספק שכבת הגנה נוספת לתוכנות השונות המותקנות על מחשב המשתמש. פרצות אבטחה בתוכנות אלו משמשות לעיתים קרובות האקרים בעת ניסיון להשתלט לנו על המחשב. תוכנות אלו כוללות דפדפני אינטרנט, קוראי מסמכי PDF, תוכנות אימייל לשרתי מיקרוסופט ועוד.

הטכנולוגיה הנמצאת בשימוש של חוסם פרצות האבטחה היא שונה במהותה מטכנולוגית הסריקה והזיהוי הרגילה, ובכך מספקת שכבת הגנה נוספת.

post 181 3

הגנה מפני Botnet
מנגנון ההגנה מפני Botnet מספק שכבת הגנה לתקשורת הרשת היוצאת המחשב. מטרתו היא לזהות תבניות זדוניות מוכרות, האופייניות לרשתות מחשבים הנמצאות בשליטת ההאקרים (Botnet), בתקשורת הרשת הנשלחת מהמחשב.

post 181 4

מנגנון ההגנה מפני Botnet משווה את תבניות התקשורת החשודות שנתגלו לתבניות מוכרות של תקשורת זדונית, אם תקשורת זדונית כזו נתגלתה היא נחסמת מיד.

סריקת זיכרון-מחשב מתקדמת
מנגנון סריקת זיכרון-המחשב משלים את חוסם פרצות האבטחה, ותפקידו הוא לחזק את ההגנה של המחשב נגד נוזקות מודרניות. כדי להימנע מזיהוי על ידי תוכנות האבטחה השונות, כותבי התוכנות הזדוניות משתמשים בטכניקות שונות של הסוואה והצפנה וכך תוכנות זדוניות עלולות להימנע מזיהוי על ידי שיטות הסריקה הרגילות.

הטכנולוגיה שלנו מפקחת על התנהגות תהליכים חשודים וחושפת אותם ברגע שהם מופעלים בזיכרון המחשב. כל תוכנה זדונית שנחשפת מתועדת ונמחקת על ידי שכבת אבטחה זו.

post 181 5


®ESET LiveGrid
מערכת הזיהוי בענן – ® ESET LiveGrid– היא מערכת מתקדמת של זיהוי מוקדם של איומים, המנצלת את טכנולוגיית הענן על מנת לספק הגנה טובה ומהירה יותר למשתמשים.

תפקיד ה- ®LiveGrid הוא לחסום איומים חדשים בהתבסס על המוניטין של הקובץ או של כתובת אתר האינטרנט החשודים מבלי להזדקק לחתימת וירוסים, ובכך להגביר את רמת האבטחה של המשתמש.

post 181 6

אנטי-פישינג
מטרת טכנולוגית האנטי-פישינג היא להגן עליך מפני מתקפות אינטרנט להשגת מידע אישי כמו סיסמאות, פרטי בנק, מספר כרטיס אשראי ועוד. התוקפים בהונאות הפישינג משתמשים באתרי אינטרנט מתחזים הנראים זהים לחלוטין לאתרים לגיטימיים.

כאשר הגולש מנסה להיכנס לאתר כלשהו, כתובת האתר נבדקת מול מאגר המידע שלנו של כתובות אתרי פישינג ידועים, אם נמצאה התאמה האתר ייחסם ואזהרה מפני המשך גלישה לאתר תוצג על המסך.

post 181 7

האוריסטיקה מתקדמת
טכנולוגיית ההאוריסטיקה המתקדמת היא חלק ממנגנון ההגנה הפרואקטיבי בו אנחנו משתמשים על מנת לאתר תוכנות זדוניות שטרם נחשפו בעבר. כדי לעשות זאת, קבצים חשודים נפתחים בסביבה מאובטחת, המופרדת מהמחשב, שם נבחן אם קיימת פעילות זדונית כלשהי. קבצים שהראו סימנים לפעילות זדונית נחסמים ונשלחים למעבדת הווירוסים להמשך בדיקה.

ניתן גם לשתף חבר >