פתרון האבטחה של ESET למגזר העסקי מקבל את הציון הגבוה ביותר סקירה של מגזין האבטחה SC Magazine היוקרתי

פתרון האבטחה של ESET למגזר העסקי מקבל את הציון הגבוה ביותר סקירה של מגזין האבטחה SC Magazine היוקרתי

צוות ESET ישראל
30.09.15

ESET Endpoint Security קיבל את הציון המרבי בכל אחת מתוך ששת הקטגוריות של הסקירה
פתרון האבטחה של ESET למגזר העסקי, ESET Endpoint Security, זוכה לציון הגבוה ביותר בסקירת פתרונות אבטחה למגזר העסקי שנערך החודש על ידי מגזין האבטחה היוקרתי SC Magazine.

לפי ה SC Magazine, העוצמה של פתרון האבטחה של ESET באה לידי ביטוי בהיקף הרחב של המוצר הכולל אנטי וירוס, אנטי ספאם, אנטי פישינג, חומת אש, סריקה מבוססת ענן ועוד. עוד שיבחו ב SC Magazine את קלות ההתקנה והפריסה של המוצר ברשת העסקית.

הסקירה בחנה את הביצועים של עשרה מוצרים בשש קטגוריות: מספר התכונות הכלולות במוצר, קלות השימוש, ביצועים, הפקת דו"חות, תמיכה ותמורה להשקעה. בכל אחת מהקטגוריות הללו השיגה ESET את הציון המרבי.

בסיכום הסקירה, ציינו ב SC Magazine לטובה גם את מנגנון יצירת הדו"חות של מערכת הניהול:

"פתרון האבטחה של ESET כולל מנגנון ליצירת דו"חות על ידי מנהל הרשת. למרות שהפתרון עצמו כולל יותר מאלף דו"חות שונים שמוגדרים מראש, מנהל הרשת יכול ליצור לעצמו דו"חות מותאמים אישית שיתאימו לצרכיו. לאחר שמנהל הרשת הגדיר אילו נתונים יתקבלו בדו"חות, הוא יכול גם להגדיר למי הוא מעוניין לשלוח אותם ומתי. כך, יכולים מנהלי הארגון לקבל דיווח מהיר על מצב האבטחה בארגון מדי בוקר, ומנהלי ה IT יכולים לקבל ניתוח נתונים מעמיק יותר באותו הזמן". SC Magazine.

פתרון האבטחה העסקי של ESET – ESET Endpoint Security – הוא פתרון אבטחה מנוהל ומקיף לנקודות הקצה בארגון. כמיטב המסורת של מוצרי ESET, פתרונות האבטחה שלנו אינם מכבידים על ביצועי המערכת, בזמן שהם מספקים הגנה מקיפה לנקודות הקצה.

מוצרי האבטחה של ESET למגזר העסקי יושקו בישראל במהלך הרבעון האחרון של 2015.

לקריאת הסקירה המלאה של ה SC Magazine

ניתן גם לשתף חבר >
  • הדפס
  • דוא"ל