גרטנר קבעה: חברת ESET היא חברת הסקיורטי עם הצמיחה הגדולה ביותר בעולם

גרטנר קבעה: חברת ESET היא חברת הסקיורטי עם הצמיחה הגדולה ביותר בעולם

Michal
22.04.11

ESET היא חברת האבטחה בעלת הצמיחה הגדולה ביותר בשוק הפרטי שנה שניה ברציפותגדלה ביותר מ 30% ב-2011 לאחר גדילה של מעל ל 50% בשנה שעברה.

חברת ESET, דורגה על ידי חברת הסקרים גרטנר כספקית תוכנות האבטחה בעלת הצמיחה הגדולה בעולם בקרב הצרכן הביתי לשנת 2011. הדו"ח "נתח שוק: תוכנות אבטחה, בינלאומי, 2011" של גרטנר שפורסם בסוף מרץ מציין שחברת ESET גדלה ב 30.1 אחוזים במהלך 2011 וזאת לאחר שבשנת 2010 גם הובילה ESET את רשימת חברות האבטחה כאשר הציגה גדילה של מעל ל- 50%.

דו"ח גרטנר מציין גם ששוק האבטחה שמר על יציבות במהלך 2011, כאשר בענפים אחרים שורר קיפאון. הדו"ח ציין כי "שוק תוכנות האבטחה מראה עמידות יחסית, גם בתקופה שבה תקציבי המחשוב וה-IT התכווצו, והתרחבותו עמדה ב 2011 ב 7.5%"

 

post 10 1

post 20 2

 

חברת ESET מוכרת למשתמש הביתי בעיקר בזכות תוכנת האנטי וירוס הפופולרית NOD32, וטכנולוגית זיהוי המזיקיםThreatSense המבוססת על טכנולוגיית הענן אשר פותחו על ידי ESET. בישראל מיוצגתESET על ידי חברת קומסקיור, אשר מפעילה בארץ מערך תמיכה טכני ייחודי, ולפי סקר גיאוקרטוגרפיה שנערך ביולי האחרון נמצא שמבין התוכנות בתשלום, NOD32 הוא האנטי וירוס הנמכר ביותר בישראל. סל המוצרים של ESET כוללמוצרי אבטחה נוספים לשוק הביתי והעסקי והם מיועדים לפלטפורמות שונות כגון לינוקס, מק וכמובן מייקרוסופט, וכן פתרון אבטחה לסמארטפונים וטאבלטים בעלי מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל (בגרסה החדשה עם ממשק הפעלה בעברית).

ניתן גם לשתף חבר >
  • הדפס
  • דוא"ל