התוצאות המקסימליות פעם שלישית ברציפות

ESET ישראל
07.05.17

השבוע פרסם AV-Test את תוצאות מבחן ההגנה העצמית (Self-Protection) לתוכנות אנטי וירוס, אשר בחן 32 פתרונות אבטחה על הגנת קבצים באמצעות Address Space Layout Randomization (ASLR) ו-Data Execution Prevention (DEP). בפעם השלישית, חברת ESET השתתפה במבחן עם שני מוצרים עסקיים ומוצר אחד ללקוחות פרטיים. הן במוצרים העסקיים והן במוצר הפרטי הביצועים היו ללא רבב והגיעו לתוצאות של 100%. ESET היא הספקית היחידה בהיסטוריה שהשיגה בכל שלושת המבחנים שנערכו עד כה את הציון המקסימלי.

csm 0417 Selbstschutz consumer Tab Einzelwerte en de0605a463

מתוך AV-Test

AV-Test בחנה את כל יכולות ההגנה העצמית של תוכנות אבטחת המידע שנבדקו על קבצים מסוג PE (מצב הפעלה נייד) עבור פתרונות של 32 ו-64 סיביות. בנוסף, נבחנו חתימות האישורים התקפים (certificate signature) של הקבצים ופרוטוקול HTTPS.

"כדי להציע הגנה יוצאת דופן של אבטחת מידע, הספקיות צריכות לספק הגנה בלתי מתפשרת", אמר אנדראס מרקס, מנכ"ל AV-TEST GmbH. "בכל אחת מבדיקות ההגנה העצמית שלנו הוכיחו מוצרי ESET שהם מסוגלים לספק ביצועים ללא דופי".

בשנת 2014, כאשר פורסם לראשונה מבחן ההגנה עצמית, רק שתי יצרניות היו מסוגלות לפרוס באופן מלא את טכנולוגיית ASLR & DEP. במבחן האחרון, מחצית מהפתרונות שנבדקו השיגו הגנה עצמית מלאה, המהווה צעד גדול קדימה בתקני התעשייה.

אנחנו ב-ESET שואפים לספק למשתמשים מוצרים מובילים. שימוש בטכנולוגיות כגון ASLR ו- DEP הולך יד ביד עם פיתוח קבוצה חזקה של מוצרים שהביצועים שלהם מאומתים על ידי בדיקות מקיפות, פנימיות וחיצוניות, על מנת להשיג אמינות מקסימלית.

לתוצאות המבחן המלאות

 

ניתן גם לשתף חבר >
  • הדפס
  • דוא"ל